Готель розташований у м. Белек.
Аеропорт Анталії розташований за 27 км від готелю.
Поруч стоять готелі: «Kaya Belek», «Kempinski Hotel the Dome».
Готель був відкритий в 2013 році, останній ремонт проводився у 2023 році.
Загальна площа території становить 210 000 м².
Складається з однієї 5-поверхової будівлі з ліфтами, номерів Luxury Lagoon Suite і вілл.
Також на території розташовуються 8 особняків площею від 1000 до 2000 м², з інфініті-басейном із підігрівом води у власному саду, прямим доступом до басейну з морською водою з приватного піщаного пляжу і розкішним і комфортабельним інтер`єром.
У готелі є номери для людей з інвалідністю, є рампи, надаються крісла колісні (платно).
Пляж
Власний піщано-гальковий пляж розташований за 200 м від готелю.
Шезлонги, парасольки, пляжні рушники — безкоштовно.
Захід у море — пісок, галька. Є 2 пірси.
Пляжні павільйони — платно.
Інфраструктура
Важливо
У номерах представлено:
Доступне обслуговування номерів (платно).
Прибирання номера: щодня.
Номер: на території особняків Kaya Mansions, 1500 м².
Перший поверх: вхідна галерея, хол зі сходами, коридор, вітальня, музична система, кухня, гардеробна, пральня — прасувальна кімната, відкрита кухонна зона, відкрита барна зона, зона для персоналу, 2 кімнати для персоналу, кабінет із конференцзалом, 1 гостьовий туалет у вітальні, фітнес-пілатес, сауна, турецький хамам із вітальнею, зона відпочинку між фітнесом і сауною, парна кімната, тераса, камін на відкритому повітрі, власний басейн із підігрівом води із прісною водою, власний басейн із морською водою, дитячий басейн, власний піщаний пляж.
Другий поверх: хол зі сходами, 1 Master Suite: інфініті басейн із функцією підігріву на терасі, гардеробна, мармурова ванна, відкритий душ, закритий душ, туалет. 1 Master Twin: 1 спальня з односпальними ліжками, гардеробна, ванна кімната (душ), балкон. 1 ВІП-Suite з односпальними ліжками, спільний балкон з Master twin, мінівітальня, гардеробна, ванна кімната (душ), туалет. 1 ВІП-Спальня з двоспальним ліжком, гардеробна, столик і дзеркало для макіяжу, ванна кімната (душ), туалет. Загалом на другому поверсі 5 спалень.
Краєвид на на басейн / гольф-поле, максимальне розміщення — 12 + 2 чол.
Номер: на території особняків Kaya Mansions, 1000 м²
Перший поверх: вхідна галерея, хол зі сходами, коридор, вітальня, музична система, кухня, гардеробна, пральня — прасувальна кімната, відкрита кухонна зона, відкрита барна зона, зона для персоналу, 2 кімнати для персоналу, кабінет, туалет, 1 гостьовий туалет у вітальні, фітнес-пілатес, сауна, парна кімната, зона відпочинку між фітнесом і сауною, тераса, камін на відкритому повітрі, власний басейн із підігрівом води з прісною водою, власний басейн із морською водою, власний піщаний пляж.
Другий поверх: хол зі сходами, 1 Master Suite: інфініті-басейн із функцією підігріву на терасі, гардеробна, мармурова ванна, відкритий душ, закритий душ, туалет. 1 Master Twin; 1 спальня з односпальними ліжками, гардеробна, ванна кімната (душ), балкон. 1 ВІП-Suite з односпальними ліжками, спільний балкон з Master twin, мінівітальня, гардеробна, ванна кімната (душ), туалет. 1 ВІП-Спальня з двоспальним ліжком, гардеробна, столик і дзеркало для макіяжу, ванна кімната (душ), туалет. Загалом на другому поверсі 4 спальні.
Краєвид на на басейн / гольф-поле, максимальне розміщення — 10 + 2 чол.
Palazzo AI — Palazzo все включено 24 години.
У концепцію входить: сніданок, пізній сніданок, обід, вечеря і пізня вечеря (шведський стіл), закуски і морозиво в певні години, дієтичне і вегетаріанське меню, безлактозне і безглютенове меню. На пляжі в певні години сервіс фруктів, свіжовижаті соки, коктейлі. Деякі місцеві алкогольні та безалкогольні напої і деякі імпортні напої в рамках концепції, коктейлі, трав`яні та фруктові чаї, свіжовижаті соки (в деяких барах).
А-ля карт ресторани — за попередньою резервацією, платно.
Напої та послуги, що не входять у концепцію: бутильовані алкогольні напої, напої та їжа в Golf Club і Lagoon барі, обслуговування в номері 24 години, павільйон на пляжі та на пірсі.
Спорт і розваги
Краса і здоров`я
Інші послуги
Бізнес-послуги
Додаткові послуги для гостей номерів Maldives Villa, Golf Villa 2-3 bdr, Swim Up Villa
Телефон: +90 242 710 40 00
Вебсайт: www.kayahotels.com.tr
Зимовий сезон
01.11.2024 –31.03.2025
Інфраструктура
Анімація / дозвілля
Для дітей
Важливо
Харчування
Palazzo AI — Palazzo все включено 24 години.