Готель розташований за 9 км від центру м. Мармарис. Відстань до аеропорту Даламан становить 90 км. Поруч розташовані готелі: «Mersoy», «Munamar.
Готель був відкритий в 1993 році, остання реновація проводилася в 2014 році.
Готель складається з трьох основних 4-5-поверхових будівель і двох 4-5-поверхових дод. корпусів, є ліфти.
Загальна площа території становить 10 000 м².
Готель розміщує гостей з інвалідністю, також є крісла колісні (платно).
До оплати приймаються банківські картки Visa, Masterсard, Diners, Amex.
Пляж
Власний піщано-гальковий пляж розташований за 80 м від готелю, через дорогу.
Шезлонги, парасольки, пляжні рушники (депозит) — безкоштовно.
Інфраструктура
Важливо
Номерний фонд готелю налічує 374 номери.
У номерах представлено:
Підлогове покриття: керамічна плитка.
Прибирання номера: щодня.
Зміна білизни: 3 рази на тиждень.
Зміна рушників: 3 рази на тиждень.
Номер: в головній будівлі, 12-20 м², двоспальне або 2 односпальні ліжка, балкон / без балкона, максимальне розміщення — 2 + 2 / 3 + 1 чол.
3 Handicap Rooms (максимальне розміщення — 3 чол.) — номер для людей з інвалідністю, розташований на першому поверсі зі спеціально спроектованими ванною і туалетом, оснащення як у Standard Rooms.
AI — все включено.
У концепцію входить: сніданок, обід і вечеря — шведський стіл, пізній сніданок, нічний суп, закуски, солодощі, морозиво (в деякі дні) — в певні години, дієтичне меню і глютен-фрі (за запитом), місцеві алкогольні та безалкогольні напої (10:00-00:00).
Розваги та спорт
Краса і здоров`я
Інші послуги
Бізнес-послуги
Телефон: +90 252 455 27 00
Вебсайт: www.miragehotels.com.tr