Готель розташований за 4 км від центру м. Белек. Аеропорт Анталії розташований за 45 км від готелю. Поруч розташовані готелі: «Gloria Verde», «Maritim Pine Beach», «Papillon Ayscha».
Готель був відкритий в 2002 році, останній ремонт проводився в 2020 році (лобі і ресторан).
Загальна площа території становить 54 000 м².
Складається з основної 6-поверхової будівді і двох 5-поверхових додаткових корпусів Resort, є ліфти.
Готель розміщує людей з інвалідністю (Std), також є рампи на території, крісла колісні (платно), спеціальний вхід на пляж, настил на пляжі та спеціальний ліфт у басейні.
Пляж
Власний піщаний пляж розташований поруч із готелем.
Протяжність пляжу становить 100 м.
Шезлонги, парасольки, матраци, пляжні рушники — безкоштовно.
Захід у море — пісок, дрібна галька, пірс (травень — жовтень).
Кабіни для переодягання, душ. Пляжні павільйони (платно).
Інфраструктура
Важливо
У номерах представлено:
Прибирання номера: щодня.
Зміна білизни: 3 рази на тиждень.
Зміна рушників: щодня.
UAI — Ультра все включено 24 години
У концепцію входить: сніданок, обід і вечеря — шведський стіл, пізній сніданок, ранній сніданок, закуски, випічка, гьозлеме, десерти й морозиво в певні години, нічний суп, 2 а-ля карт ресторани (турецький і далекосхідний — одне відвідування на тиждень безоплатно, за резервацією), дієтичне й вегетаріанське меню, безглютенове і безлактозне меню, місцеві та деякі імпортні алкогольні й безалкогольні напої.
Обслуговування в номері 24 години, 3 а-ля карт ресторани (мексиканський, італійський і рибний), свіжовичавлені соки, морозиво в пакуваннях, напої в пляшках та імпортні напої, які не входять до концепції, — за додаткову плату.
Розваги та спорт
Краса і здоров`я
Інші послуги
Бізнес-послуги
Телефон: +90 242 710 07 00 / +90 242 715 23 75
Вебсайт: www.limakhotels.com
Зимовий сезон
01.11.2024–31.03.2025
Інфраструктура
Анімація / дозвілля
Для дітей
Важливо
Харчування
Концепція UAI — Ультра все включено.